Vchodové dveře

Vchodové protipožární dveře

Vchodové protipožární dveře EURO jsou venkovní dveře do domů, které můžete umístit k hlavnímu či zadnímu vchodu, nebo také na balkon a do garáže. Vstupní dveře EURO mají prvotřídní vlastnosti požárních dveří, jsou tepelně izolační a navíc také odolávají povětrnostním podmínkám. Vyberte si z nabízených typů:
  1. EURO 68 (útlum hluku Rw – 24 dB)
  2. EURO 78
  3. EURO 92
Číslo dveří (EURO 68, 72 nebo 92) uvádí tloušťku masivu 68, 72, nebo 92 mm. Dveře jsou rámové konstrukce z masivního třívrstvého lepeného hranolu, který se vyrábí systémem EURO IV, tedy podle nejpřísnějších evropských norem. Koupí vchodových dveří EURO si proto pořídíte skutečně kvalitní, unikátní kousek na celý život.

Zvolte provedení dveří podle svého přání

Vchodové protipožární dveře vám vyrobíme na přání v provedení borovice, smrk, meranti nebo dub. Zárubně, které jsou nedělitelnou součástí dveří, budou vždy dřevěné, rámové, ve stejném špičkovém EURO provedení jako samotné dveřní křídlo.

Vybrat si můžete z mnoha barev, povrchových úprav i variant provedení. Velmi žádané jsou plné kazetové dveře s jednou až 8 kazetami, nebo například částečně a celo prosklené dveře. Specializujeme se také na repliky původních historických dveří. Obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem!


Máte zájem o vchodové protipožární dveře? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku ZDARMA!

Zjistěte, jakou mají dveře požární odolnost

Díky protipožárním dveřím EURO ochráníte celý dům před zimou, vloupáním a hlukem z okolí. S jejich pomocí však zabráníte také šíření plamenů, kouře a tepelného toku v případě požáru. Přečtěte si více informací o tom, co je to požární odolnost.


požární dveře


Reklama na internetu eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.