Požární ochrana

V kategorii Požární ochrana jsou tyto kategorie:

Protipožární dveře

Protipožární dveře

Nabízíme vám všechny druhy protipožárních dveří, vrat a stěn. Vyrábíme a dodáváme jak moderní nové dveře, tak i repliky dle původních dveří. Zajistíme kompletní vybavení stavby požárními i nepožárními dveřmi včetně montáže.

protipožární dveře ceník
požární dveře ceník

Protipožární vrata

V našem sortimentu naleznete ocelová protipožární vrata dle odolnosti EW15DP1, EW90DP1, EI15DP1 a EI90DP1. Volit lze mezi ocelovými vraty otočnými nebo posuvnými jedno- i dvoukřídlovými a teleskopickými. Rozměry protipožárních vrat vytvoříme na míru.
Protipožární okna

Protipožární okna

Tam, kde je nedostatečná dostupová vzdálenost mezi objekty nebo v budovách, kde je potřeba předělit místnost, se instalují protipožární okna. Okna vyrábíme pevná nebo otočná. Vyberte si okna, která zajistí vaši bezpečnost.
Protipožární stěny

Protipožární stěny

Protipožární stěny přispívají k požární ochraně budov se zvýšeným požárním nebezpčím. Protipožární stěny jsou ošetřeny tak, aby poskytovaly dostatečně dlouhou dobu k evakuaci. Tyto stěny chrání nejen vaše životy, zdraví, ale i majetek.
Protipožární dvířka

Protipožární dvířka

K ochraně budov se zvýšeným nebezpečím požáru přispívají protipožární dvířka. Tato dvířka je nejvhodnější instalovat do šachet nebo jako dvířka elektrických rozvaděčů. V naší nabídce naleznete jak protipožární dvířka dřevěná, tak i ocelová.
Protipožární zárubně

Protipožární zárubně

Protipožární zárubně slouží jako požární uzávěr a splňují příslušné normy ČSN. Nabízíme vám samostatné typizované ocelové protipožární zárubně pro zazdění nebo pro SDK. Vybírejte zárubně od firmy MONTKOV nebo jiných prověřených značek.

Protipožární ucpávky

Protipožární ucpávky

Pro utěsnění prostupů instalací k zabudování do stěn i do stropů se používají protipožární ucpávky. Jejich funkcí je zabránění šíření kouře a plamenů únikovými cestami a dalšími požárními úseky. Vybírejte ze sortimentu polštářové nebo deskové přepážky.
Požární uzávěry

Požární uzávěry

Nabízíme vám požární uzávěry vhodné do budov se zvýšeným nebezpečím vypuknutí požáru. Vybírejte protipožární uzávěry, jakými jsou protipožární vrata a protipožární dveře. Pro menší prostory jsou vhodné poklopy, uzávěry šachet nebo požární klapky.
Hasicí přístroje

Hasicí přístroje

Nabízíme prodej a plnění vodních, práškových, pěnových i CO2 hasicích přístrojů přenosných i pojízdných. Zajistíme kompletní servis a revize hasicích přístrojů na základě vyhlášky 246/2001 Ministerstva vnitra, která stanovuje provádění revizí jednou ročně.
Hydranty

Hydranty

Jsme zkušení profesionálové na prodej a montáž hydrantů, hydrantových skříní a systémů včetně revizí a oprav. Dodávky hydrantů nabízíme včetně příslušenství. Dále zajišťujeme také měření hydrodynamického tlaku a průtoku vody.
Další činnosti a materiály

Další činnosti a materiály

Mezi naše další činnosti patří dodávání dalších hasicích materiálů jako například ekologického sypkého absorbentu, bezpečnostních tabulek a samolepek. Provádíme také protipožární nátěry na ocel a dřevo také předkolaudační prohlídky staveb.
Vapex

Vapex

Aby byla naše nabídka protipožárního vybavení kompletní, nesmí nám zde chybět jedinečný absorbent VAPEX, který se používá na odstranění ropných látek. Má vysokou schopnost absorbovat ropné látky a slouží jako hasivo při jejich požáru.požární dveře


Reklama na internetu eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.