Vstupní protipožární bytové dveře

Pokud má dům více než 4 bytové jednotky, je nutné, aby vstupní dveře byly požárně odolné. Vstupní dveře do bytu by měly splňovat podmínky neprůzvučnosti dle ČSN. (jinak se nemohou nazývat VSTUPNÍ) nabízíme zvukovou neprůzvučnost 32dB až 36 dB. Pro lepší bezpečí je možné vybrat požární vstupní dveře s bezpečnostní třídou BTII. a BTIII. a RC2 a RC3, které jsou atestované na bezpečnost proti vloupání a jsou zároveň i odolné na zvukovou bariéru. Na přání osazujeme  panoramatické kukátko může být i se jmenovkou. Pro lepší komfort lze osadit samozamykací zámek a vložku z vnitřní strany s knoflíkem (zamezí se tak ponechání klíče v zámku např. dětmi). Dle vašich požadavků zajistíme povrchovou úpravu dveří podle nabízených vzorníků. Vybírat můžete podle CPL lamina, dýhovaných dveří nebo nástřiku podle vzorníku RAL. Neváhejte nás kontaktovat i s jinými požadavky, rádi Vám vyhovíme. 

Hodnota požární odolnosti:
EI30DP3-S

 • Parametry

  Čím se vyznačují VSTUPNÍ dveře

  • Požární odolnost pro vstupní dveře do bytů je určena EI 30 DP3, ve vyšších NP je možné i EI 15 DP3.
  • Hlavní vstupní dveře do bytů musí mít světlou šířku nejméně 800 mm.
  • Vstupní dveře do bytu se mají otevírat do jeho vstupního prostoru.

  Bytové dveře vstupní musí splňovat také podmínky pro zvukový útlum:
    a) dveře se zvukovým útlumem RW 32 dB pro byty se vstupy přes předsíň
    b) dveře se zvukovým útlumem RW 37 dB pro byty bez předsíně 

  Pro pojišťovnu je důležité, aby dveře splňovaly BEZPEČNOSTNÍ TŘÍDU proti vloupání 

  V bytových domech musí mít všechny vchodové dveře do budovy a dveře zádveří světlou šířku otvoru nejméně 900 mm.  Přístup k hlavnímu vstupu do bytového domu, elektrické signalizační zařízení nebo elektrický vrátný musejí být navrženy s ohledem na používání osobami s omezenou schopností pohybu podle zvláštního předpisu.

 • Vzorníky

  Stříkané dle RAL


  Lamino CPL


  Dýhované


  Mořené dle  vzorníků


  Lamino HPL

  Na dotaz

 • Kontaktujte nás
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti