Dřevěné protipožární dveře

Dřevěné protipožární dveře nabízíme v požární odolnosti EI nebo EW a v minutách 15 nebo 30:

Protipožární dveře EI 15 DP3 nebo EI 30 DP3 - brání plamenům a tepelnému toku po dobu 15 - 30 minut.  Druhou variantou jsou protipožární dveře EW 15 DP3 nebo EW 30 DP3 - které brání plamenům po dobu 15 - 30 minut. Další bezpečnostní požadavky na dveře jako kouřotěsnost S, nebo samozavírací systém C mechanický nebo elektrický s napojením na EPS,  zajištění panikové funkce pro únik osob Vám doplníme dle kolaudačních předpisů PBŘ. Dalšími požadavky na dveře mohou být zvukově izolační nároky nebo BEZPEČNSOTNÍ vlastnosti proti vloupání.

Nabízíme vzhledově široký sortiment dřevěných protipožárních dveří, které přizpůsobíme vašim přáním a potřebám. 

Pro požární dřevěné dveře platí označení DP3. Označení DP1 se užívá pro protipožární dveře ocelové. Nikdy nelze využít dveře s označením DP3, pokud je požadavek na požární dveře DP1. Specifikace protipožárních dveří charakterizují zkratky. Nahlédněte do všeobecných informací, kde najdete další vysvětlení.

Protipožární historické dřevěné dveře jsou naší specializací. Zaměřujeme se na výrobu replik dle původních dveří. Bližší informace získáte na emailu: legatova@hasicskyservis.cz nebo legatova@volny.czKontaktovat nás můžete i prostřednictvím formuláře.

Najdeme vám perfektní protipožární dveře, napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti