Protipožární okna

Protipožární okna se instalují tam kde je nedostatečná odstupová vzdálenost mezi objekty nebo v budovách kde je potřeba předělit místnost nebo halu na menší požární úsek. Protipožární okna jsou pevná nebo otočná. Okna otočná musí mít ale samozavírací zařízení, aby v případě požáru bylo zajištěno, že okno bude zavřené.  

Požární okna dělíme do několika skupin dle požární odolnosti. To je časový úsek, po který odolávají plamenům a vysokým teplotám. Základní stupnice požární odolnosti jsou určeny v minutách od 15 po 90 minut. Budete-li mít jakýkoliv dotaz ohledně protipožárních oken, neváhejte využít našeho kontaktního formuláře.

V kategorii Protipožární okna jsou tyto kategorie:

Okna ocelová

Okna ocelová

Protipožární okna ocelová jsou různého provedení (prosklená, jednokřídlá, pevná, otvíravá apod.) a můžou mít také různé povrchové úpravy. Požární okna ocelová mají rozměry dle přání zákazníka.

Okna dřevěná

Okna dřevěná

Protipožární okna dřevěná vyrábíme v různém provedení (prosklená, jednokřídlá, pevná, otvíravá apod.) a z různých druhů dřevin - smrk, borovice, buk nebo dub. Požární okna dřevěná můžou mít i atypické rozměry - dle přání zákazníka.


požární dveře


Reklama na internetu eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.