Protipožární dveře

Požární dveře ceníkProtipožární dveře přispívají k ochraně bytů, domů, kancelářských prostor a zvláště budov se zvýšeným požárním nebezpečím. Tyto budovy jsou rozděleny na úseky tak, aby se v případě požáru plameny nerozšířily na celý objekt. A úkolem požárních dveří je zabránit rychlému šíření plamenů, kouře a také tepelného toku.

Veškeré protipožární dveře se dají rozdělit do několika skupin dle požární odolnosti. To je časový úsek, po který odolávají plamenům a vysokým teplotám. Základní stupnice požární odolnosti jsou určeny ČS normami v minutách od 15 po 180 minut. Protipožární dveře se také vyznačují:

  • odolností EW - šíření plamenů
  • odolností EI - šíření plamenů a zároveň tepelného toku (pro únikové cesty)
  • odolností S - kouřotěsností i v případě studeného kouře

Protipožární dveře vám poskytnou dostatečně dlouhou dobu k evakuaci. Chrání tak vaše životy, zdraví a majetek. O symbolech požární odolnosti a dalších údajích se dočtete ve všeobecných informacích.Máte zájem o protipožární dveře? Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci ZDARMA!


Zvolte si provedení protipožárních dveří

Požární dveře mohou být různě odolné, což určí materiálové složení dveřního křídla. Vnější vzhled dveří však můžete vybírat dle svých představ - dveře plné, prosklené, kazetové nebo hladké. Volit můžete také různou povrchovou úpravu dveří. Například masivní dřevo, dýhu, nástřik, pozinkovaný ocelový plech, hliník apod.

Dveře vám navíc vyrobíme ve velikosti dle přání. Požadovat od nás můžete různé atypické a nestandardní rozměry a také repliky historických dveří. Stačí, abychom si zaměřili dveře přímo u vás a dle konzultace vyrobili dveře propracované do nejmenších detailů. Ke dveřím můžeme dodat i nadsvětlík, boční světlíky, nebo rovnou celou stěnu v požárním či nepožárním provedení. 

Protipožární dveře ceník

Protože existují nepřeberné možnosti v provedení dveří, nabízíme pouze zkrácený a orientační ceník nejzákladnějších modelů. Přesnou cenu vám však nabídneme v rámci bezplatné cenové kalkulace. Zodpovíme také všechny vaše dotazy a poskytneme obornou konzultaci ohledně požárních dveří a požárních uzávěrů.


Kontaktujte nás telefonicky, emailem, nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře.V kategorii Protipožární dveře jsou tyto kategorie:

Hliníkové protipožární uzávěry

Hliníkové protipožární uzávěry

Hliníkové požáru odolné dveře, okna a stěny dodáváme včetně montáže.


požární dveře


Reklama na internetu eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.