Upravit stránku

Společnost FINEP HOLDING rekonstruovala pro své zázemí Lannův Palác, novogotickou budovu v centru Prahy. FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupinu u nás, a tak se její zástupci rozhodli Lannův palác zrekonstruovat na počest rodiny průmyslníků a dát mu jeho původní podobu

Naše firma se rozhodla přihlásit se do výběrového řízení a byli jsme vybráni jako dodavatel protipožárních historických dubových dveří. Ty jsou osazené na podestách hlavního historického schodiště a dodávají budově původní historický a prestižní vzhled.

„Naše firma má ohledně historických budov už své zkušenosti. Právě proto jsme zakázku získali.“
Rekonstrukce dveří - Lannův palác Praha
1
2
3
4
5

Velký důraz na materiál

V naší firmě klademe velký důraz na kvalitu materiálů. Přednostně se snažíme klientovi usnadnit dodržení požárních předpisů důkladným prostudováním projektu a požárně bezpečnostním řešením stavby. Přitom se snažíme maximálně dodržet historický vzhled dle požadavků památkářů. Za tímto účelem byly předloženy před výrobou výkresy profilací dveří a vyhotovené vzorky k odsouhlasení. 

Historické budovy vyžadují součinnost

Během rekonstrukce často nastanou změny, které vyplynou z požadavků realizace. Na místě je flexibilita a připravenost vyjít vstříc novým požadavkům, které klient potřebuje. Na nás je dodržení protipožárních předpisů a norem tak, aby všichni dílo dovedli ke zdárné kolaudaci a mohl začít následný provoz. V tom má náš klient záruku a po odborné stránce je odpovědnost na naší straně. 

Pomůžeme vám najít perfektní protipožární dveře, napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti