Upravit stránku

Historická budova ÚPMD v Praze procházela částečnou rekonstrukcí. Pro oddělení bylo potřeba vyrobit zcela nové protipožární dveřestěny a také historické repliky požárních dveří. Zakázka si tak vyžadovala různé provedení a materiály.

Výsledkem naší práce jsou protipožární historické dveře, ale také moderní protipožární prosklené hliníkové stěny s dvoukřídlými dveřmi, historické portálové stěny do vestibulu a automatické protipožární posuvné dveře. Dále jsme prováděli nepožární repase původních dveří, nepožární hladké dveře a nepožární posuvné dveře v koupelnách.

„Stali jsme se výhradním dodavatelem dveří na oddělení šestinedělí.“
ÚPMD Praha – Rekonstrukce dveří odd. šestinedělí 3NP a 4NP

Naše protipožární dveře zajistí lepší požární bezpečí i historický ráz

Zakázku jsme dostali na základě referencí, které jsme získali při realizaci protipožárních dveří v jiných historických objektech. Na místě jsme byli od samotného začátku rekonstrukce, a mohli jsme díky naší účasti garantovat a ideálně koordinovat kvalitu realizace. Hlavní důraz byl kladen na vzhled historických dveří, neboť je komplex budov Podolské porodnice zařazený mezi národní kulturní památky.

Pomůžeme vám najít perfektní protipožární dveře, napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti